- Home
- Musicians search
- Ukraine
- Odeska oblast
- Odesa
- Acoustic guitar
Acoustic guitar — musicians
Find Acoustic guitar musicians in Odesa, Ukraine — ready to join bands and projects.
Filters1
Даня14 years oldAcoustic guitarGuitarVocalsЯ Даня, граю на електрогітарі близько 4 років, граю як свої пісні, так і кавери. Свої пісні граю в жанрі грайндкор та грув-метал, а кавери переважно на Nirvana, Pantera, Slipknot…
Chornomors’k 🇺🇦3 months ago- Дима15 years oldAcoustic guitarGuitar
Играю 2 года По нотам читаю У меня 6 гитар
Odesa 🇺🇦3 months ago
Даня13 years oldGuitarAcoustic guitarЯ Даня, играю на электрогитаре почти 3 года, в основном Нирвану, а также сочиняю своё. Очень хочу найти друзей музыкантов и поиграть что то вместе, может если получиться, создать группу. Будем играть в жанрах Гранж, Ню Метал и Грув-Метал…
Odesa 🇺🇦11 months ago- Артем16 years oldGuitarAcoustic guitar
.
Odesa 🇺🇦17 months ago
Нікіта22 years oldVocalsGuitarAcoustic guitarВуличний музикант / вокаліст . Ви могли бачити мене на Дерибоні, Ланжероні, Потьомкінських сходах, Оперному театрі Шукаю музикантів або групу для роботи не тільки в літній сезон ,Та написання особистої музики 🤍
Odesa 🇺🇦24 months ago
Рита19 years oldGuitarAcoustic guitar30
Odesa 🇺🇦24 months ago- Даніїл18 years oldUkuleleAcoustic guitarGuitar
Всім привіт :) Я шукаю гурт або друзів щоб разом пограти, мій основний інструмент це електрогітара, якщо цікаво пишіть
Odesa 🇺🇦28 months ago
Егор22 years oldBassAcoustic guitarGuitarИщу группу, в направлении инди или шугейз
Odesa 🇺🇦28 months ago- Сан21 years oldKeysVocalsAcoustic guitar
Життя породжує музику. Якшо ти живий і маєш в кишенях вдосталь сил творити речі, які Тобі по душі, тоді шукаю саме такого як Ти. Шариш в музиці, граєш на інструментах, рима твоя стихія, чи допомагав в написанні 5 симфонії Бетховену…
Odesa 🇺🇦30 months ago
малахит!15 years oldGuitarAcoustic guitarBassKeysПРИВЕТ! ищу людей для группы, или группу, хз. в основном играю на гитаре, пишу всякий рок на трех аккордах. хочу найти людей с которыми можно будет сделать че то крутое!
Odesa 🇺🇦31 months ago
ВолодимирAcoustic guitarBassGuitarПривіт ! Шукаю гурт , в якому будуть створюватися супер пісні , з якими можна покаряти світ
Izmayil 🇺🇦32 months ago
Nearby cities
Instruments
GrooveMate is where musicians in Odesa, Ukraine find bands, gigs and collaborators. Post a free ad and get discovered.