- Strona główna
- Muzycy
- Ukraina
- Obwód kijowski
- Kijów
- Gitara akustyczna
Gitara akustyczna — muzycy
Znajdź muzyków (Gitara akustyczna) — Kijów, Ukraina: gotowych dołączyć do zespołów i projektów.
Filtry1
Валерій35 latGitara akustycznaGitaraШукаю цікавий перспективний авторський гурт з легким стилем (не метал), маю все необхідне обладнання, досвід та бажання.
Kijów 🇺🇦27 miesięcy temu
Остап19 latGitaraGitara akustycznaWokalШукаю тих , кому цікаво мріяти і готовий діяти, писати музику у жанрі інді ,рок, пост панк, але взагалі жанр не важливий , можемо експериментувати
Kijów 🇺🇦28 miesięcy temu- Антон17 latGitaraGitara akustyczna
Шукаю запальних музикантів яким буде цікаво грати в стилі грандж, українською мовою
Boryspol 🇺🇦28 miesięcy temu
Тарас15 latGitara akustycznaЯ ритм-гітарист фанат пост-панку та сумного року, шукаю гурт однодумців і прихильників мелодичної музики
Kijów 🇺🇦28 miesięcy temu
Даня17 latGitara akustycznaGitaraпривєт як діла. Шукаю чуваків, які візьмуть під крило (полабать на гітарці в гурті). Граю на електро- більше двох років, перший курс коледжу Глієра…
Kijów 🇺🇦29 miesięcy temu- Кирилл100 latGitara akustycznaWokalGitara
Всім привіт. Знаходжусь в пошуку рітм секції для роботи і не тільки, або приєднаюсь до існуючого колективу. YouTube
Kijów 🇺🇦29 miesięcy temu
Сергій ПідвезаUkuleleGitara akustycznaWokalПривіт я Сергій Підвеза, ведучий М1, ведучий ранкового шоу на радіо Maximum, автор і виконавець прикольних пісень з тролінгом русні і не тільки! Шукаю музикантів, яким було б цікаво створити бенд (повністю з нуля) для спільноі творчості…
Kijów 🇺🇦31 miesięcy temu
Саша15 latWokalGitara akustycznaGitaraпривіт!!🪷 Я грала в багатьох гуртах, Виступала на концертах і в цілому в мене є про що розповісти) граю 4 роки на гітарі, пишу пісні. Постійно слухаю музику, і слухаю багато альтернативних гуртів. Приємного дня!
Kijów 🇺🇦31 miesięcy temu
Руслан18 latGitara akustycznaWokalGitaraУ музиці довгий час. Маю великий досвід виступів, записів, також знімався у кліпі, брав участь в інтерв'ю та шоу. Вмію співати, зможу побути на бек вокалі. Жанри люблю практично всі, крім дуже тяжкого металлу.
Kijów 🇺🇦31 miesięcy temu
Том30 latGitara akustycznaGitaraВ пошуку вокалістки/та,та за сумісництвом гітаристки/та.По жанру:інді,металл,можливо інколи дез,інколи пост панк.Головне-жага створювати круту музику і щось нею сказати,або донести.Ну і само собою хотіти записуватись,виступати,не боятись…
Kijów 🇺🇦31 miesięcy temu
Денис21 rokGitara akustycznaGitaraщось там граю
Kijów 🇺🇦31 miesięcy temu
НаталіяGitaraGitara akustycznaПривіт, я хотіла би спробувати грати в гурті початкових музикантів) освіти не маю, навчалась сама, але вважаю, що здібна і готова буду розвиватись в колективі 🐱
Kijów 🇺🇦32 miesiące temu
Pobliskie miasta
Instrumenty
GrooveMate to miejsce, gdzie muzycy (Kijów, Ukraina) znajdują zespoły, koncerty i współpracowników. Dodaj darmowe ogłoszenie i daj się znaleźć.